категорија
Вратата начин нога / половината се протега бенд

Споделете го производот во вашиот:
  • The head of chrysanthemum rope ring is specially twisted round design, user-friendly design, easy to hang.
  • Imported machine and equipment sewing, tight threading, small pinhole, safe and firm.
  • The material adopted has the characteristics of high strength, low friction coefficient, good wear resistance and light weight.
Опис на производот

1.Опсег на примена: воздушна јога, планинарење на отворено, брзо спуштање, заштита од истражување на пештера, заштита од воздушна работа итн.

2. Не се лизга, отпорен на абење, удобно, апсорпција на пот, дише.

3. Без деформација, лесно се поднесува тежината.


Параметар на производот
Број на модел YL-YG-323
Име на производот Јога Stretch Band
материјал Polyester,Foam
Боја Orange, Pink, Blue, Green, Red, Purple or Customized
логото Прилагодено
големина 320 * 4cm
пакет Polybag/Color Box или прилагодено
функција Обука за јачина
функција Долгорочните
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта