категорија
Латекс за теретана или TPE аеробна еластична лента

Споделете го производот во вашиот:
  • Разновидност и флексибилност: Идеален за тренинзи со отпор, физикална терапија и тренинзи за мобилност, истегнувањето го подобрува вашето држење, го намалува стресот, го зголемува опсегот на движења, ја зголемува издржливоста, го намалува ризикот од повреда, го подобрува нивото на енергија, ги подобрува атлетските перформанси, ја намалува болката итн.
  • Одржувајте се лесно: тренингот за сила е насочен кон секој мускул, вклучувајќи ги рацете, нозете, задникот и стомакот. Одржете се во форма и добијте го вашето сонувано тело.
Опис на производот

Аеробик бенд Artbell нуди мазен отпор за време на вежбите за држење на strechand, и помага во зголемување на мускулната сила, Artbell аеробик бенд нуди мазен отпор за време на вежби за strechand задржување, и помага да се зголеми мускулната сила, издржливоста, флексибилноста и перформансите на вежбање, кодирани во боја за да се означат нивоата на отпор од жолта до сребро.

Параметар на производот
Точка бр. YL-FA-728
ГОЛЕМИНА 1200/1500mm*03./0.4/0.5/0.6mm
МАТЕРИЈАЛ TPE/LATEX
video

Пакување
OPP чанта со кутија во боја
недефиниран
Боја кутија
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта