категорија
Јога Stretch Band

Споделете го производот во вашиот:
  • A variety of people, a variety of practices, yoga, martial arts, dance, fitness, etc., can practice countless movements.Multi-section segmentation, length adjustment free.

  • Multi-force points, multi-section division, neat line, strong and beautiful.

  • Двослоен дизајн, без лизгање и сечење при истегнување.
Опис на производот

1.Опсег на примена: воздушна јога, планинарење на отворено, брзо спуштање, заштита од истражување на пештера, заштита од воздушна работа итн.

2. Не се лизга, отпорен на абење, удобно, апсорпција на пот, дише.

3. Без деформација, лесно се поднесува тежината.

4. Може да се пере, без избледување, без деформација.

1


Параметар на производот
Број на модел YL-YG-322
Име на производот Јога Stretch Band
материјал Полиестер
Боја Purple,Red or Customized
логото Прилагодено
големина 180 * 2.5cm
пакет
Polybag/Color Box или прилагодено
функција Обука за јачина
функција Долгорочните
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта