категорија
Здравје и фитнес ПВЦ Јога душек што не се лизга со печатење

Споделете го производот во вашиот:
  • ИЗДРЖЛИВ ПАСОК ОТПОРЕН на кинење: МАТОТ отпорен на кинење ќе остане непроменет за време на попредизвикувачки или поенергични тренинзи.
  • Дизајн што не се лизга
  • Шарена додаток на вашите сесии за вежбање
  • Специјално структурирани за одржување на влечната сила
Опис на производот

Оваа подлога е специјално дизајнирана да спречи вашите раце и стапала да се лизгаат за време на тие интензивни сесии со пот. Не само што е одличен за јога, можете да го користите за пилатес и други аеробни активности. Лесната и идеална дебелина на душекот го олеснува валањето и носењето насекаде.

3

Параметар на производот
Точка бр. YL-YG-102
големина 173*61*0.3cm/183*61*0.3cm/173*61*0.4cm/183*61*0.4cm/173*61*0.5cm/183*61*0.5cm/173*61*0.6cm/183*61*0.6cm
Боја Виолетова, езерска сина, темно сива, зелена
Пакување Секоја КОМПЈУТЕР + ЕТИКЕТА ЗА БОЈА + СКЛУЧУВАЊЕ FLIM
Карактеристики
недефиниран
1)ИЗДРЖЛИВ ПАСОК ОТПОРЕН на кинење: МАТОТ отпорен на кинење ќе остане непроменет за време на попредизвикувачки или поенергични тренинзи.
2) ТЕКСТУРАНА ПОВРШИНА: Еластичниот ПВЦ материјал може да издржи умерени до интензивни тренинзи. ПВЦ Јога душеци со текстура лесно ќе се зафатат за вашите подови без да ги оштетат. Цврстото држење ќе го спречи лизгањето на јога душекот.
3) МОЖНОСТАВНА ФУНКЦИЈА: Без разлика дали уживате во јога, пилатес, топла јога или тренинг за сила, душекот за вежбање Sunny Health and Fitness ќе ве поддржи.
4) ПЕНА СО ВИСОКА ГУСТИНА: Обложената подлога со висока густина ќе ги заштити колената, лактите и стапалата од тврдите подови додека го штити подот под вас.
недефиниран
недефиниран
5)КОМПАКТЕН И ПРЕНОСЕН: Ова е совршен фитнес подарок за мотивирање на која било сакана
6) Име на оддел: Unisex-Adult
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта