категорија
Совршени позиции ПВЦ јога мат со двојна боја

Споделете го производот во вашиот:
  • The mat is made of PVC, non-toxic and non-irritating odor,Ideal thickness gives comfort and stability
  • Surface lychee texture No-slip design
  • Position lines on the mat help users easily find balance and symmetry
  • Специјално структурирани за одржување на влечната сила
Опис на производот

Оваа подлога е специјално дизајнирана да спречи вашите раце и стапала да се лизгаат за време на тие интензивни сесии со пот. Не само што е одличен за јога, можете да го користите за пилатес и други аеробни активности. Лесната и идеална дебелина на душекот го олеснува валањето и носењето насекаде.

9


Параметар на производот
Точка бр. YL-YG-119
големина 173*61*0.2/cm0.3cm/0.4cm/0.5cm,183*61*0.2/cm0.3cm/0.4cm/0.5cm
Боја Виолетова, езерска сина, темно сива, зелена
Пакување Each pc with color post+shrink flim
Карактеристики
недефиниран
1) Должината и ширината на подлогата за јога остануваат исти, што го олеснува носењето и користењето, а оптималната дебелина на јога мат го олеснува тренингот. Со паркинг, пренослив.
2) Против кинење, впива свежа вода, не се лизга влажна и сува. Обезбедува добра влечна сила додека тренирате без да се лизга на подот. Одлична отпорност на лизгање, погоден за секој под.
3) Оваа подлога е совршена за пилатес и фитнес тренинзи. Кога се занимавате со јога, ефектот против лизгање е добар, а има и анти-лизгачки текстури на предната и задната страна, што е поефикасно.
недефиниран
недефиниран

4) Позиционите линии на подлогата им помагаат на корисниците лесно да најдат рамнотежа и симетрија

11

video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта