категорија
Природна гума TPE Мермерна јога мат Виолетова

Споделете го производот во вашиот:
  • МАТ е изработен од увезена природна гума, нетоксичен и неиритирачки мирис,Идеалната дебелина дава удобност и стабилност
  • Дизајн што не се лизга
  • Шарена додаток на вашите сесии за вежбање
  • Специјално структурирани за одржување на влечната сила
Опис на производот

Оваа подлога е специјално дизајнирана да спречи вашите раце и стапала да се лизгаат за време на тие интензивни сесии со пот. Не само што е одличен за јога, можете да го користите за пилатес и други аеробни активности. Лесната и идеална дебелина на душекот го олеснува валањето и носењето насекаде.

7


Параметар на производот
Точка бр. YL-YG-116
големина 173*61*0.2/cm0.3cm/0.4cm/0.5cm,183*61*0.2/cm0.3cm/0.4cm/0.5cm
Боја Violet,Lake Blue,Dark Grey,Green
Пакување Each Set Outter Carton
Карактеристики
недефиниран
1) The length and width of the yoga mat remain the same, making it easier to wear and use, and the optimal thickness of the yoga mat makes training easier. With parking lot, portable.
2) Rubber is an ecological material whose density, durability and elasticity are superior to PVC or NBR. Non-toxic, non-metallic, non-irritating, phthalates and heavy metals.
3) Anti-tear, absorbing fresh water, non-slip wet and dry. Provides good traction while training without slipping on the floor. Excellent slip resistance, suitable for any floor.
4) This mat is perfect for Pilates and fitness workouts. When doing yoga, the anti-slip effect is good, and there are anti-slip textures on the front and back, which is more effective.
недефиниран
недефиниран

5) Position lines on the mat help users easily find balance and symmetry

video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта