категорија
Плута со нетоксична гумена јога мат

Споделете го производот во вашиот:

*Smell: fresh, return to nature.

*Slip resistance: The natural rubber herringbone underside firmly grips all surfaces, and the cork surface ensures continuous non-slip resistance even in the presence of sweat.

*The foamed natural rubber material has small pores and high density, which protects human bones and makes it more comfortable to use.

*Laser engraved precise body line to help practitioners adjust the position and distance.


Параметар на производот

точка бр. YL-YG-113
големина 173/183*61*0.4/0.5/0.6/0.7/0.8cm
Боја brown+black
логото Прилагодено
Пакување
shrink+carton or as customized
Карактеристики

1.ARTBELL cork yoga mat with native cork bark front for a rich, natural aroma. The biggest advantage is that it is environmentally friendly and non-toxic, and has excellent sweat-absorbing and anti-skid properties, but it is also not resistant to dirt and needs to be scrubbed in time. The back is made of natural virgin rubber, which gives the yoga mat excellent resilience and grip.

2.Front: The original cork is used to form a unique honeycomb structure, which is effectively stable and non-slip. Reverse side: The tires have staggered lines, increase the anti-slip strength, increase the friction with the ground, and meet the requirements of various yoga poses.

3.The cork yoga mat is soft and tough, sweat-absorbent, double-sided non-slip, dynamic rebound, tear-resistant and wear-resistant, and has a long service life.

4.Digital color printing of LOGO, pattern, body line.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта