категорија
Трговија за јога на големо, Non Slip nbr јога мат

Споделете го производот во вашиот:

*Издолжување и проширување, поиздржлива отпорност на кинење на работ на заклучување, го подобрува работниот век.

* Структура на саќе во внатрешноста на материјалот, брзо враќање.

*Површината не ја апсорбира потта и ги спречува бактериите да се размножуваат.

*Текстура на површинска линија, ефектот против лизгање е добар.

Параметар на производот

точка бр. YL-YG-115
материјал НБР
големина ДОЛЖИНА 183СМ
Боја прилагодени
логото Прилагодено
Пакување
1 ЕЕЗ/СКЛУЧЕН ФИЛМ + КАРТИЧКА БОЈА
Карактеристики

Боја на рабовите на чантата: голема количина може да се прилагоди.

Приспособување на производот: LOGO може да се прилагоди на површината.

Пакување: Смалување филм + карта во боја.

Намена: Овој производ е погоден за јога студио и семејна употреба. Вежбачите можат да прават различни јога потези, пилатес, калистеника, стомачни, склекови и повеќе на душекот.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта