категорија
Преклопен пренослив јога мат Фитнес тренинг за пилатес вежбање подлога за жени

Споделете го производот во вашиот:
  • Јога душеците со дизајн на преклопување може да се преклопат за 35 кубни сантиметри, а дебелината е само 7 см, што е погодно за носење во една рака и може да се складира.
  • Јога мат има чувство на мемориска пена што делува на амортизирање на точките на притисок за да ви обезбеди удобност.
  • Нашата подлога за јога на преклопување е направена од надграден висококвалитетен ПВЦ материјал кој е мек, нетоксичен и еколошки (подобар од NBR).
  • Погоден за разни спортови, како што се јога, пилатес, аеробик итн, може да се користи насекаде.
  • Тестот за вежбање јога лесно се чисти - само избришете го со сапун вода и исплакнете под вода.
Опис на производот

Јога душеците со дизајн на преклопување може да се преклопат на квадрат од 35 см, а дебелината е само 7 см, што е погодно за носење во една рака и може да се складира. На преклопен јога мат се вклопува и на вашиот куфер, торба или торба за носење со лого на тркач што е бесплатен подарок за вас. Нашата подлога за вежбање што се преклопува ќе ви помогне да го одржувате тренингот дури и кога патувате. Преносливиот дизајн им помага на сите да вежбаат секаде!

Јога мат има чувство на мемориска пена што делува на амортизирање на точките на притисок за да ви обезбеди удобност.

Јога мат е поиздржлив од обичните душеци, специјален дизајн за мрежа отпорна на кинење, во голема мера избегнувајќи кинење и деформација. Површината со затворена ќелија на патување јога мат ја заклучува прашината и влагата за да ја спречи потта и мирисите.

8


Параметар на производот
Точка бр. YL-YG-105-1
големина 173*61*0.3cm/0.4cm/0.5cm/0.6cm
Боја Виолетова, езерска сина, темно сива, зелена
Пакување Секоја КОМПЈУТЕР + ЕТИКЕТА ЗА БОЈА + СКЛУЧУВАЊЕ FLIM
Карактеристики
недефиниран
1) јога душеци со дизајн на преклопување може да се преклопат на квадрат од 35 см, а дебелината е само 7 см, што е погодно за носење во една рака и може да се складира.
2) јога мат има чувство од типот на мемориска пена што делува на амортизирање на точките на притисок за да ви обезбеди удобност.
3) Нашата подлога за јога на преклопување е направена од надграден висококвалитетен ПВЦ материјал кој е мек, нетоксичен и еколошки (подобар од NBR).
4) Погоден за разни спортови, како што се јога, пилатес, аеробик, итн, може да се користи насекаде.
недефиниран
недефиниран

5)Тосата за вежбање јога лесно се чисти - само избришете ја со сапун вода и исплакнете ја под вода.


video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта