категорија
ПВЦ TPR Јаже за скокање со бројач

Споделете го производот во вашиот:
  • High quality soft handle is comfortable, non-slip and breathable.
  • Counter on the handle can count jumping times approximately during exercise.
  • Very light design and excellent quality.
Опис на производот

1. High quality soft sponge handle is comfortable, non-slip and breathable.

2.Counter on the handle can count jumping times approximately during exercise.

3.Very light design and excellent quality.

4.Made for both adults and children who seek for fitness

5.High-speed bearing design, 360-degree smooth rotation, the rope is not easy to wind.

6

Параметар на производот

Точка бр. YL-FA-216
Име Скокни јаже со бројач
материјал PVC, PVC rope+pp handle with TPR
Боја Прилагодено
логото Прилагодено
големина 2.8/3M Length
пакет Opp торба + картон
функција Долгорочните
функција Одржување кондиција
Рачка со материјал PP
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта