категорија
ПП ПВЦ Јаже за скокање

Споделете го производот во вашиот:
  • Тридимензионална рачка, удобно чувство.
  • ПВЦ дебел јаже отпорно на абење.
  • Без јазли, без заплеткување, достапни се многу бои.
Опис на производот

Рачката одговара на големината на раката, зглобот е лесен за присилување и лесно се забрзува, Лесна и непречена ротација, ефикасно избегнувајте јазли и заплеткување, извлечете го јажето од рачката, ослободете ја бравата, исечете исклучете го вишокот дел и повторно инсталирајте ја бравата.

4

Параметар на производот
Број на модел YL-FA-201
Име ПП ПВЦ Јаже за скокање
материјал Пластика, ПВЦ
Боја Прилагодена боја
логото Достапно е прилагодено лого
Должина на 2.8 m (лично), 3 m (лично)
пакет Opp торба + картон
Пол Унисекс
Паметен тип Непаметни
функција Долгорочните
тип Додатоци за фитнес
користење Тренинг за брзински скокови
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта