категорија
Јаже за брзинско скокање од алуминиумски кабел

Споделете го производот во вашиот:
  • Брзото, брзо, кабелското јаже е задолжително за секого, едноставно прилагодете ја должината како што сакате.
  • Ова јаже за скокање со брзинско вкрстување ќе ги олесни и забавни потезите на вкрстување, двојни подови, па дури и тројно под.
  • Совршен за почетници, како и за напредни скокачи.
Опис на производот

1.Aluminum handle,making it stronger,Rope Length Adjust, not easy to be knotted

2. Adjustable cable,Rubber caps, light weight steel cord with heavy duty plastic coating.Anti-drop ABS handle, matte texture non-slip layer.

Параметар на производот

Точка бр. YL-FA-233
Име Јаже за брз скок со кабел
материјал Cable+Aluminum
Колор Прилагодено
логото Прилагодено
Должина на јажето 3.0 М
пакет опп кеса + картон
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта