категорија
Прилагодливо јаже за скокање кое не се лизга

Споделете го производот во вашиот:
  • Plastic handle, comfortable to hold. Non-slip handle, not only more comfortable grip, not easy to slip when skipping, so that you can enjoy the fun of sports
  • Long wear-resisting life, no winding and no knot, suitable for all kinds of fancy skipping rope.
  • Anti-winding rope design, humanized anti-winding design, 360° fast rotation, not afraid of winding.
  • A variety of colors for customers to choose
  • Rope skipping length can be adjusted freely.
Опис на производот

јаже за скокање интеракцијата ја зголемува кохезијата. Погоден за училишта, компании, семејства, забавни паркови, забави и други прилики.

Параметар на производот

Точка бр. YL-FA-204
име на продукт Јаже за скокање
материјал PP,PVC,TPR
Боја сива, црна, жолта, сина, црвена, зелена или како што е прилагодено
ЛОГО Прилагодено
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта