категорија
Пондерирана јаже за скокање

Споделете го производот во вашиот:
  • Sweat-absorbing&non-slip smooth rotation.
  • Buckle design,comfortable grip.
  • All-in-one molding Convenient adjustment.
Опис на производот

Челичните лежишта исто како и големата брзина на фиџет спинерот, без заплеткано јаже, многу полесно лежиштето за скокање е интегрирано со рачката преку процесот на вбризгување без грижа дали лежиштата ќе се олабават или паѓаат. лесно прилагодете ја должината на јажето преку бравата должина на јажето 3M, погодна за 1.9 m височина или помала.Силикон за храна, безбедна и здрава заштита на прегратките, убав и елегантен продолжен работен век.

6

Параметар на производот

Точка бр. YL-FA-245
Должина на 2.8 m (лични)
материјал ПВЦ, ПП
Пол мажите
Is_customized Да
Паметен тип Непаметни
користење Fitness workouts and jumping exercise
Боја Black,pink ,yellow etc
логото Достапно прилагодено лого
MQQ 1000pcs
OME Да
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта