категорија
PP TPR Јаже за скокање што не се лизга

Споделете го производот во вашиот:
  • SMOOTH PERFORMANCE - Inserted with ball bearings to prevent your workout from cable twisting support your jumping speed.
  • The handle is the perfect grip performance to ensure an extremely comfortable exercise.
  • The surface is smooth and durable, cracking or no breaking.avoiding winding and bending
Опис на производот

Steel bearings same as fidget spinner's high speed, no tangled rope, much easier jumping bearing is integrated with the handle through the injection molding process no worry about bearings loose or drop.easily adjust the rope length via buckle 3M rope length, suitable for 1.9m height or less.food-grade silicone, safe and healthy protect overgrips, beautiful and elegant extended service life.

4

Параметар на производот

Точка бр. YL-FA-206
Име PP Non-slip Jump Rope
материјал PP, PVC, TPR
Боја Прилагодена боја
логото Достапно е прилагодено лого
Должина на 2.8 m (лично), 3 m (лично)
пакет Opp торба + картон
Пол Унисекс
Паметен тип Непаметни
функција Долгорочните
користење Тренинг за брзински скокови
функција Keeping Fit
MOQ 100 Парчиња
Должина на јажето 2.8-3.0M/Customized
Примерско време 7-10 денови
video

Пакување
Each Core Slider in Poly Bag
недефиниран
Поли торба
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта