категорија
ABS PVC дигитално јаже за скокање

Споделете го производот во вашиот:
  • ustom Logo Digital Skipping Rope Automatic Counting Long Jump rope With Counter for Gym Fitness Exercise
  • Multifunction Home Gym Band-Width and resistance level support customize
  • Многу лесен дизајн и одличен квалитет.
Опис на производот

1.ABS material health, can be assures to use, and hydrophobicity and perspiration, skipping handle does not fall.

2. Бројачот на рачката може да брои приближно пати на скокање за време на вежбањето.

3. Направено и за возрасни и за деца кои бараат фитнес

4. High-speed bearing design, 360-degree smooth rotation, the rope is not easy to wind.

Параметар на производот

Точка бр. YL-FA-217
Име Дигитално јаже за скокање
материјал ABS + ПВЦ
Боја
Прилагодено
логото Прилагодено
големина 2.8 / 3M
Пакување полибаг
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта